Wiadomości

  • 16 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5935

MRKS rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

7 stycznia przygotowania do rundy wiosennej zainaugurowali piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Plasujący się na półmetku zmagań na 7. lokacie w tabeli IV ligi śląskiej, gr.II podopieczni Wojciecha Jarosza, mają w planie rozegranie siedmiu spotkań kontrolnych.

Czechowiczanie przeszli już m.in. badania wydolnościowe, zaś podczas okresu przygotowawczego tradycyjnie korzystać będą z boiska MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, na którym też notabene 1 lutego rozpoczną cykl gier kontrolnych, mierząc się przedstawicielem IV ligi małopolskiej (gr.zachodniej) - MKS-em Trzebinia. Start rundy wiosennej zaplanowany jest z kolei na 14 marca, wówczas MRKS na własnym stadionie zmierzy się z Wilkami Wilcza.

Jeśli chodzi o aspekty kadrowe, na ten moment pewne są odejścia tylko trzech zawodników, którzy zwrócili się z prośbą o skrócenie okresów wypożyczenia ze swoich macierzystych klubów. Do WSS Wisła powróci nie mogący przebić się do pierwszego składu Jakub Niemczyk, natomiast po półrocznym pobycie w czechowickiej drużynie, powrót do Iskry Pszczyna zarekomendowali Piotr Noga i Łukasz Mąka. Treningi z MRKS-em ma za to rozpocząć kilku nowych graczy, których przydatność sprawdzać będzie trener Wojciech Jarosz, ale na konkrety w tym temacie trzeba będzie rzecz jasna trochę poczekać.

Plan sparingowy MRKS Czechowice-Dziedzice (ZIMA 2020):
  • 1 luty (sobota - godz.11:00) - MKS Trzebinia /IV liga małopolska, gr.zachodnia; 10. miejsce/
  • 8 luty (sobota - godz.11:00) - LKS Przemsza Siewierz /IV liga śląska, gr.I; 7. miejsce/
  • 15 luty (sobota godz.11:00) - KS Unia Oświęcim /IV liga małopolska, gr.zachodnia; 11. miejsce/
  • 19 luty (środa - godz.17:30) - BTS Rekord Bielsko-Biała /III liga, gr.III; 7. miejsce/
  • 22 luty (sobota - godz.11:00) - AKS Beskid Andrychów /IV liga małopolska, gr.zachodnia; 9. miejsce/
  • 29 luty (sobota - godz.11:00) - LKS Jawiszowice /IV liga małopolska, gr.zachodnia; 15. miejsce/
  • 7 marca (sobota - godz.13:00) - LKS Pasjonat Dankowice /Liga okręgowa, gr. bielsko-tyska; 5. miejsce/


Wszystkie sparingi rozegrane zostaną na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Legionów 145.

ab / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.