Wiadomości

  • 21 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6478

Biała sypialnia - jak ją zaaranżować? Zobacz modne propozycje!

Materiał partnera:

Jeśli zastanawiasz się, jak zaaranżować białą sypialnię, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka inspiracji, które mam nadzieję, ułatwią Ci jej urządzenie. Biel, choć jest uznawana za klasyczny kolor, daje ogromne możliwości aranżacyjne - przekonaj się!

Biała sypialnia - jak ją zaaranżować? Zobacz modne propozycje!


Biała sypialnia często kojarzona jest z nudnym pomieszczeniem. Naszym zdaniem ten stereotyp należy szybko zmienić! Dlatego przygotowaliśmy kilka różnych aranżacji wnętrze, które pokażą w jak ciekawy i różnorodny sposób, można zaaranżować białą sypialnię. Zanim jednak do tego przejdziemy, warto wymienić kilka najważniejszych zalet białej sypialni:

1. Przestronność i jasność.Kolor biały zalecany jest do małych i zaciemnionych pomieszczeń. Biel sprawia, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe, a dodatkowo odbija promienie światła, co również przekłada się na to, że jest jaśniejsze.

2. Czystość i porządek.Białe wnętrza mają do siebie to, że wydają się czyste, schludne oraz uporządkowane. W białych pomieszczeniach dobrze czują się osoby, które są pedantyczne i szczegółowe.

3. Odpowiednia baza wyjściowa.Ponadto biel, to doskonały punkt wyjścia do dalszej aranżacji pomieszczenia. Będzie doskonały tłem dla kolorowych dodatków, czy mocnych mebli.

Biała sypialnia + motyw drewna.Jeśli postanowisz, postawić na 100% bieli w pomieszczeniu, czyli ściany, meble, lampy, firanki itd. otrzymasz pomieszczenie zimne i nudne, ale jeśli tylko delikatnie zróżnicujesz jego wystrój, to otrzymasz ciekawy efekt wizualny.

Nasza pierwsza propozycja to biała sypialnia o charakterze prowansalskim. W tej aranżacji nie tylko ściany są białe, ale również meble. Jednak zastosowana na meblach biel posiada delikatne przetarcia, które nadają jej charakteru. Dodatkowo została połączona z drewnianymi blatami oraz czarnymi metalowymi uchwytami. Całość została utrzymana w spokojnej tonacji, co zdecydowanie uprzyjemni wypoczynek.

Biała sypialnia


Druga propozycja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które w tworzeniu sypialni są nieco odważniejsze i chętnie stawiają na naturalne akcenty. W poniższej aranżacji biel dominuje tylko na ścianach oraz w dodatkach. Natomiast meble do sypialni są w kolorze naturalnego drzewa z widoczną fakturą sęków i słojów. Całość uzupełniają elementy w kolorze czarnym. Nasza sypialnia nadal jest jasna, przestronna i harmonijna, ale z większą ilością przytulności.

Biała sypialnia


Biała sypialnia z tapicerowanym łóżkiem.Biała sypialnia umożliwia nam zabawę kolorami w dodatkach oraz w wyposażeniu sypialni. Jednym z kolorowych elementów może być łóżko tapicerowane. Aktualne trendy wnętrzarskie stawiają na intensywne odcienie zieleni, niebieskiego czy czerwieni. Dzięki nim biała sypialnia może zyskać zarówno eleganckiego szyku, jak i nowoczesnego wyrazu - wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Biała sypialnia


W naszym zestawieniu nie może zabraknąć zestawienia bieli z szarością. Jest to połączenie spokojne, a także ponadczasowe. Tym razem również postawiliśmy na łóżko do sypialni w kolorze oraz szare dodatki. Mimo tego, że oba kolory należą do palety zimnych kolorów, to zastosowana tkanina nadaje pomieszczeniu ciepłego charakteru.

Biała sypialnia


Mamy nadzieję, że przedstawione meble do sypialni pomogą Wam stworzyć wymarzoną białą sypialnię, która będzie zarówno przytulna, jak i stylowa. Natomiast zaprezentowane w artykule meble znajdziesz na stronie partnera wpisu: www.mirajn24.pl