Wiadomości

  • 22 stycznia 2020
  • wyświetleń: 968

Nowoczesne materace kieszeniowe Multipocket

Materiał partnera:

Alternatywne źródła energii stają się coraz bardziej popularne, ze względu na wzrost świadomości na temat środowiska. Liczne akcje mające na celu wspieranie zachowań prośrodowiskowych, takie jak dofinansowania dla tych, którzy chcą zainwestować w ekologiczne rozwiązania. Aktualnie jednym z popularniejszych rozwiązań jest instalacja paneli fotowoltaicznych. Możliwość generowania darmowego prądu oraz aktywne wspieranie ochrony naszej Planety to wystarczająca zachęta dla coraz większej grupy ludzi. Jeżeli powoli przymierzacie się do inwestycji w panele słoneczne, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Nowoczesne materace kieszeniowe Multipocket


Budowa materaców kieszeniowychMożna wskazać na kilka najważniejszych elementów w budowie takiego materaca:

  • znajduje się w nim znacznie więcej sprężyn, niż w tradycyjnym materacu - jest ich kilkaset na jeden metr kwadratowy,
  • każda ze sprężyn umieszczona jest w samodzielnej kieszeni, dzięki czemu działa w indywidualny sposób i jest niezależna od pozostałych,
  • kieszenie połączone są ze sobą.


Materace Multipocket znajdujące się w ofercie sklepów takich jak https://sweetsen.pl cechują się przede wszystkim ogromnym komfortem. Zapewniają bowiem bardzo równomierne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości. Każda sprężyna działa oddzielnie, a poza tym różnią się one między sobą miękkością, dzięki czemu materac dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Są to również materace ciche.

Materace kieszeniowe dla parTego typu produkty jak https://sweetsen.pl/Multipocket-c149 bardzo chętnie wybierane są do szerokich łóżek małżeńskich. Dlaczego? Partnerzy doceniają na przykład fakt, że materac jest bardzo cichy i nie odczuwa się na nim przykrego efektu falowania, który był bardzo powszechny na starych materacach bonellowych. Można więc z powodzeniem przewracać się z boku na bok.

Bardzo ważne jest jednak, aby dopasować twardość materaca do swoich potrzeb i budowy ciała. Każdy z nas zbudowany jest przecież w inny sposób, a za twardy lub za miękki materac może wyrządzić kręgosłupowi jedynie krzywdę. Najlepiej zapoznać się ze szczegółowymi zaleceniami producenta i wybrać stopień twardości materaca właśnie w oparciu o nie.