czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lutego 2020
  • wyświetleń: 2257

Intensywne opady deszczu na południu województwa śląskiego

Za nami:

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców województwa śląskiego. Przez cały wtorek i w nocy z wtorku na środę prognozowane są intensywne opady deszczu.

- Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 45 mm, lokalnie do 50 mm. Opady deszczu przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem a na obszarach powyżej 700 m n.p.m. w opady śniegu - czytamy w komunikacie.

Ostrzeżenie jest ważne do środy do godziny 5.00.

---

AKTUALIZACJA

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało kolejne ostrzeżenie dla mieszkańców Bielska-Białej. Przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez północno-zachodni i północny
wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 70 km/h oraz okresami opady śniegu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 09:00 dnia 04.02.2020 do godz. 10:00 dnia 05.02.2020 r.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.