czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • 18 lutego 2020
  • wyświetleń: 2881

Fotowoltaika - za czy przeciw? Bezpłatne spotkanie informacyjne!

Artykuł sponsorowany:

Jako firma Edison Energia serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice na spotkanie, które ma na celu przybliżenie Państwu tematu fotowoltaiki.

Spotkanie odbędzie się 18.02.2020 (wtorek) o godzinie 17.00 w Kinie Świt mieszczącym się przy ulicy Niepodległości 42 w Czechowicach-Dziedzicach

edisonenergia.p


Temat fotowoltaiki wiążę się z wieloma błędnymi informacjami oraz opiniami, które są wielokrotnie powielane. Naszym celem jest przedstawienie mieszkańcom rzetelnych informacji związanych z szeroko rozumianą fotowoltaiką, aby świadomie mogli podjąć decyzję o własnej instalacji fotowoltaicznej.

Pokażemy główne korzyści ekologiczne, a przede wszystkim ekonomiczne, które niesie za sobą posiadanie paneli fotowoltaicznych. Porozmawiamy również o dofinansowaniu MÓJ PRĄD, uldze termomodernizacyjnej, a także innych formach finansowania, aby każdy mógł pozwolić sobie na własną instalację fotowoltaiczną.

Ponadto podczas konferencji będą Państwo mogli zapytać naszych ekspertów o nurtujące pytania odnośnie fotowoltaiki. Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową Spotkania gminne . Do zobaczenia na spotkaniu! Wydarzenie również dostępne na Facebooku