czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 2762

Nałożono ponad 70 mandatów, zatrzymano 7 dowodów rej.

W środę policjanci z drogówki prowadzili działania pod nazwą "SMOG". W akcji wzięło udział blisko 40 mundurowych, którzy skontrolowali ponad 150 pojazdów. Nie wszystkie kontrole zakończyły się pomyślnie dla kierowców.

policja, kontrola
Policyjne działania "SMOG" na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z drogówki przeprowadzili działania pod nazwą "SMOG". Nadrzędnym celem działań było eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazywał na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego. Niemniej jednak policjanci zwracali uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 7 pojazdów, które nie odpowiadały wymaganiom, a kierującym zatrzymano dowody rejestracyjne. Mundurowi nałożyli ponad 70 mandatów za wykroczenia w ruchu drogowym. Ujawniono 2 nietrzeźwych kierujących i jednego kierującego po użyciu alkoholu. Ujawniono także jeden pojazd z nieprawidłowym wskazaniem licznika.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.