czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 lutego 2020
  • wyświetleń: 2033

Jak nie przegapić wyprzedaże w Polsce z Rabato?

Materiał partnera:

Fani opłacalnych zakupów w Polsce doskonale zdają sobie sprawę, że w sezonie sprzedaży w większości centrów handlowych w kraju można kupić markowe rzeczy za kilka złotych. Czy wiesz, że sprzedaż w Polsce odbywa się nie tylko przed świętami Bożego Narodzenia, Sylwestra lub w Światowy Dzień Zakupów?

Z reguły w Polsce duże sklepy przygotowują kilka stałych dni sprzedaży i gorących zniżek, podczas których można znacznie zaoszczędzić swój budżet. Ale w normalne dni rzadko można spotkać atrakcje rabaty. Dlatego warto szukać i sprawdzać różne oferty sklepów. Aktualne cotygodniowe ulotki na Rabato.com pomogą Ci robić to za kilka sekund! Bez problemów znajdziesz na tym serwisie potrzebne sklepy, które są podzielone na kategorie. Jak wspomniano powyżej, duże firmy w Polsce "wiążą" rabaty z niektórymi wydarzeniami kalendarzowymi.

Jak nie przegapić wyprzedaże w Polsce z Rabato?


Poniżej wymieniliście święta i sezony, na które najprawdobniej kupisz potrzebne towary lub usługi z atrakcyjnymi rabatami.

Dzień dzieckaJeśli planujesz zakupy dla dzieci w najbliższej przyszłości, najbardziej opłaca się to zrobić w przeddzień 1 czerwca - Światowego Dnia Dziecka. Na święta wielu sprzedawców w Polsce oferuje obuwie, ubrania, zabawki i inne towary dla dzieci z dużymi zniżkami. Ponadto w wielu sklepach dla dzieci będą dostępne promocje "dwa za cenę jednego" lub "50% rabatu na każdy drugi przedmiot".

LatoW połowie czerwca, około 15-ego, rozpocznie się sezonowa wyprzedaż w polskich sklepach. W czerwcu marki sieciowe takie jak: ZARA, Reserved, Mango, Orsay, Bershka i inne zaczną stopniowo obniżać ceny na kolekcję wiosna-lato. Rabaty w czerwcu zwykle nie przekraczają 15-25%, ale w lipcu i sierpniu mogą być podwyższone do 70% a nawet więcej.

Również 23 czerwca w Polsce jest świętowany Dzień Ojca. W przeddzień tego święta wiele centrów handlowych oferuje zniżki na produkty męskie. Więc jest to świetna okazja aby kupić męską odzież lub buty dla siebie lub twoich bliskich i znajomych.

Lipiec jest uważany jako miesiąc gorących zniżek w przypadku sprzedaży w Polsce. W tej chwili wiele letnich rzeczy w tym sezonie można kupić ze zniżkami do 70%. Zakupy w polskich punktach sprzedaży będą szczególnie korzystne.

Sierpień to czas przygotowań do nowego szkolnego roku. A to oznacza - i sezon promocji artykułów szkolnych i mundurków. Nie zdziw się, gdy znajdziesz w centrum handlowych znajdziesz towary dla dzieci w atrakcyjnej cenie. Zazwyczaj sklepy robią specjalne oferty i rabaty na mundurki szkolne i sportowe, artykuły papiernicze, buty i inne. We wrześniu również będziesz mieć możliwość dokupić rzeczy, bo wyprzedaże będą jeszcze trwać. Więc możesz na spokojnie kupować potrzebne artykuły szkolne i nie tylko.

ZimaPaździernik - w tym miesiącu większość atrakcyjnych rabatów i zniżek zaczyna działać pod koniec tego miesiąca. W niektórych punktach sprzedaży detalicznej odbędzie tak zwana "noc zakupów" z okazji Halloween, który odbędzie się 31 października.

Listopad jest miesiącem, który najbardziej cenią i lubią wszyscy zakupoholicy w Polsce. Dlatego że podczas tego miesiącu odbywa się:

  • 11 listopada - Światowy dzień zakupów;
  • 23 listopada - Czarny piątek;
  • 26 listopada - Cyber ​​poniedziałek.


Wszystkie te daty zazwyczaj kojarzą się z dużymi zniżkami i rabatami. Dlatego polecamy zaplanować i spędzić nie jeden, a kilka dni na opłacalne zakupy w tym okresie.

W grudniu czeka na ciebie też niespodzianka. W tym miesiącu firmy i sklepy kontynuują sezon ogromnych zniżek i rabatów w Polsce. Na początku grudnia - w przeddzień Dnia Świętego Mikołaja wiele sklepów oferuje kupno swoich towarów i usług po dobrych zniżkach. Ale szczyt sprzedaży tradycyjnie oczekiwany jest przed Bożym Narodzeniem (25-26 grudnia). W tym okresie rabaty będą miały zastosowanie do absolutnie wszystkich grup towarów, od artykułów gospodarstwa domowego po pamiątki i biżuterię.

Korzystaj z tych zniżkowych sezonów i kupuj tanio! Dodatkowo sprawdzać aktualne gazetki promocyjne na Rabato, żeby robić Twojej codzienne zakupy jeszcze taniej i efektywniej!