czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 1682

Portfele czechowickiej władzy

Jakie dochody, majątek i długi mają czechowiccy radni i burmistrzowie? Wszystko to musieli wykazać w oświadczeniach majątkowych.

Burmistrz Marian Błachut jest współwłaścicielem domu o powierzchni 140 metrów kwadratowych, wartego 200 tysięcy złotych. Ponadto wraz z inną osobą dysponuje 66-metrowym mieszkaniem za 80 tys. zł. Legitymuje się też współwłasnością dwu działek wycenionych w sumie na 100 tys. zł.

Burmistrz razem z innymi osobami zarządza, obecnie w trakcie likwidacji, firmą Majer, zajmującą się handlem detalicznym i hurtowym. W ubiegłym roku działalność tej firmy przyniosła mu dochód wysokości ponad 60 tys. Marian Błachut wraz z małżonką jest właścicielem 7-letniego daewoo lanosa. Dysponuje też firmowym dostawczym lublinem, także z 2000 roku. Do spłacenia ma kredyt hipoteczny budowlany w PKO BP wysokości 18 tys.

Więcej w Gazecie Czechowickiej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.