czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2020
  • 4 marca 2020
  • wyświetleń: 4054

Chrześcijański Klub Zdrowia: zamienniki cukru

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

W środę, 4 marca o 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz w czechowickim MDK. Tym razem porozmawiamy na temat zamienników cukru.

Reklama

Podczas prelekcji dowiemy się, dlaczego należy ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z cukru, oraz czym możemy go zastąpić. A możliwości jest naprawdę wiele.

Spotkanie poprowadzi specjalistka w dziedzinie promocji zdrowia, mgr Iwona Deperas. Prowadząca to znana propagatorka zdrowego stylu życia, od lat prowadzi warsztaty zdrowego gotowania, dzieli się wiedzą i doświadczeniem oraz prowadzi bar wegetariański. Nasz gość poprowadzi również nieodłączny element spotkań, czyli warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją. Wstęp wolny!

Tematy kolejnych spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia:

  • 01.04 Jak wzmocnić swoją odporność?
  • 06.05 Śpisz, a się nie wysypiasz? Dlaczego tak się dzieje?
  • 03.06 Jak dbać o stawy, by zachować sprawność przez całe życie?


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

Chrześcijański Klub Zdrowia

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj