Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 1294

Rekordowy marzec dla czecho.pl

Z każdym kolejnym miesiącem jesteśmy świadkami narastających odwiedzin na portalu czecho.pl. Rekordowym miesiącem okazał się być tegoroczny marzec, kiedy średnio dziennie na portalu było 2846 wizyt.

Liczba ta jednak wciąż rośnie i wydaje się, że już niebawem znów ten historyczny wynik zostanie przekroczony. Porównując ten rezultat jeszcze z wrześniem ubiegłego roku, możemy zauważyć, że liczba wizyt zwiększyła się o przeszło tysiąc. Pięciokrotnie w marcu została przekroczona bariera 3000 wizyt dziennie.

Najczęściej w ubiegłym miesiącu korzystaliście z portalu czecho.pl 19 marca, wówczas odnotowaliśmy wynik 3382 wizyt. Oznacza to, iż z tylu różnych numerów IP (w wielu przypadkach, można to odebrać jako z różnych komputerów) jest czytany portal. Natomiast samych wywołań adresu czecho.pl było w marcu dziennie średnio 58 567.

Wciąż jednak jest to suma odległa od rekordu z 13 listopada, kiedy tychże wizyt było 6019. To wciąż jednak pokazuje nam jak wielki potencjał drzemie w czechowickim portalu i wciąż mobilizuje nas do bardziej wytężonej pracy i usprawniania działania poszczególnych serwisów tematycznych. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas wiele do zrobienia, czekamy również na Wasze propozycje, bo to dzięki Wam portal w takim tempie się rozwija.

Okazuje się, że portal czecho.pl odwiedzany jest nie tylko przez mieszkańców powiatu pszczyńskiego i najbliższych okolic. Codziennie odnotowujemy wiele wejść z miast ościennych oraz z pozostałych województw, co w sumie stanowi 83% wszystkich wizyt. Pozostałe to wejścia z innych państw. Najczęściej z portalu korzystają osoby, przebywające w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, a ostatnio także Wielkiej Brytanii, Irlandii i Włoch, Belgii oraz Islandii. Mamy również czytelników w bardziej egzotycznych krajach, między innymi z Japonii. Tym wszystkim osobom z każdego miejsca na świecie dziękujemy za wsparcie.

Zespół czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.