Wiadomości

  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 2488

SUPER być kobietą w Gemini Park!

Artykuł sponsorowany:

SUPER fryzura, SUPER makijaż, SUPER manicure, SUPER styl, SUPER czas! Kobietom należy się wszystko SUPER! I to wszystko otrzymają w Gemini Park zupełnie za darmo!

W dniach 6-7 marca, w godzinach 11:00-19:00, zapraszamy do naszej specjalnej strefy, w której każda kobieta podkreśli swoje piękno dzięki salonom beauty w Gemini i pozna kolekcje topowych marek dostępnych w centrum handlowym!

Geminipark Bielsk-Biała


W programie wydarzenia m.in. bezpłatne porady wizażystek i makijaże typu flash, analiza skóry twarzy i porady z zakresu pielęgnacji, zabiegi na dłonie i manicure, modne upięcia włosów, komputerowe badanie wzroku, porady w zakresie doboru okularów, strefa inspiracji topowych marek, a także porady stylistki, która podpowie, jakie fasony i kolory najlepiej pasują do Twojej sylwetki!

Dodatkowo na wszystkie Panie czekają SUPER RABATY do naszych sklepach! To wszystko i jeszcze więcej tylko w Gemini Park, dlatego świętuj z nami Dzień Kobiet, skorzystaj z bogatej, bezpłatnej oferty i poczuj się piękna! Partnerami wydarzenia są: Inglot, Kontigo, Me&B, Semilac, Yves Rocher, Vision Express, Inter Optyk, Triumph, Quiosque, Wittchen oraz Gatta.

Lista rabatów dostępna jest pod tym linkiem: bielskobiala.geminipark.pl/dzien_kobiet_ulotka