czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • 31 maja 2020
  • wyświetleń: 11931

Z PKM do programu "Złomowisko.PL" w Discovery

W grudniu 2019 roku PKM Czechowice-Dziedzice zamieściło w sieci ogłoszenie o sprzedaży swojego pojazdu obsługi technicznej - wiekowego Ikarusa 260.04. Pojazd znalazł już kupca i, co ciekawe, będzie miał "okazję" wystąpić w programie "Złomowisko.PL" w Discovery Channel.

Pojazd pogotowia technicznego czechowickiego PKM
Pojazd pogotowia technicznego czechowickiego PKM · fot. Paweł Adamus


- Pojazd został sprzedany na złom w bardzo ciekawych okolicznościach, ma być bohaterem serii Discovery Channel Złomowisko - poinformował nas czechowicki przewoźnik.

Co ważne, PKM Czechowice-Dziedzice planuje w przyszłości zakup nowego pojazdu serwisowego. Jednak będzie to samochód, a nie autobus.

A co w przypadku, jeśli potrzebne będzie holowanie autobusu, który będzie miał awarię w trasie? - W kwestii ewentualnego holowania pojazdu współpracujemy z profesjonalnymi podmiotami posiadającymi odpowiednie holowniki - tak jest taniej - poinformowano portal czecho.pl.

Co ciekawe, pomoc techniczna Ikarus 260.04 z czechowickiego PKM miało okazję "wystąpić" w programie "Złomowisko.PL" w Discovery Channel. Odcinek z "udziałem" pojazdu z Czechowic-Dziedzic można obejrzeć na platformie player.pl.

Co ciekawe, złomiarzom z Radostowic problemy sprawiło przejechanie skrzyżowania ulic Traugutta i Węglowej. Zobaczcie nagranie.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.