czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 2928

"Twój samorząd" pyta o przedsiębiorców i bezdomnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Specjalne pismo do burmistrza Czechowic-Dziedzic w związku z panującą w Polsce pandemią koronawirusa wystosowało stowarzyszenie "Twój samorząd". Jego członkowie pytają w nim samorządowca o działania władz gminnych w związku z sytuacją, w szczególności o pomoc dla lokalnych przedsiębiorców, bezdomnych i osoby samotne.

Reklama

- Jesteśmy zdumieni, że podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w dniu 24.03.2020 nie wspomniano nic o planach samorządu w związku z sytuacją - podkreślają w piśmie aktywiści. I dodają: - Rozumiemy obecny stan prawny i zalecenia, które wprowadził w życie rząd RP, ale chcielibyśmy uzyskać informacje, jakie działania podejmie samorząd Czechowic-Dziedzic w tym kryzysowym okresie w kwestii pomocy naszym mieszkańcom.

W piśmie skierowanym do burmistrza możemy przeczytać pytania dotyczące pomocy przedsiębiorcom, bezdomnym oraz osobom samotnym.

"Twój samorząd" pyta o przedsiębiorców i bezdomnych
"Twój samorząd" pyta o przedsiębiorców, bezdomnych i osoby samotne · fot. "Twój samorząd"

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj