czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 3387

Umów się już teraz na bezpłatną rehabilitację!

Artykuł sponsorowany:

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy nabór do bezpłatnego projektu unijnego - Rehabilitacja lecznicza w przewlekłych chorobach kości i stawów. Projekt ten jest skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Zapisz się już dziś a rehabilitację rozpoczniesz w bezpiecznym czasie, zaraz po zakończeniu pandemii koronawirusa.

Rehabilis


Wszystkie osoby chcące skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji prosimy o pobranie, wypełnienie dokumentów dostępnych na stronie: rehabilis.com.pl/projekt-unijny-rehabilis/

Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa rekrutację prowadzimy wyłącznie online. dlatego prosimy o przesłanie wypełnionych dokumentów na adres: biuro.rehabilis@gmail.com

Rehabilis


Rehabilis to centrum rehabilitacji i terapii, w którym diagnozowane są osoby z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, kardiologicznymi, onkologicznymi oraz pulmonologicznym. Pacjentami są zarówno dzieci jak i dorośli. Wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem kierująca się przede wszystkim dobrem pacjentów, podchodzi do swojej pracy z pasą i chęcią niesienia pomocy oraz poprawiania jakości życia!

Projekt skierowany jest głownie dla osób z powiatu bielskiego a w szczególności mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice, finalizowany jest środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków własnych. Udział w projekcie jest bezpłatny, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń!

--
Rehabilis
tel.516-961-033 i 509-919-296
strona www.rehabilis.com.pl

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Jana Sobieskiego 10