Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3574

Dziś klienci wolą kupić kilka dobrych ciast w cukierni, niż piec je samemu

Artykuł sponsorowany:

Tomasz Krzempek, właściciel cukierni Bakus odpowiada o tym, jakie ciasta klienci najchętniej wybierają na swoje Wielkanocne stoły.

Bakus World


Ciasta na Wielkanoc - kupić, czy robić samemu?Kiedyś ciasta na święta piekło się samemu, ponieważ panowało przekonanie, że te domowe są lepsze, niż kupne. Dziś jest odwrotnie, klienci wolą kupić kilka wysokiej jakości ciast w dobrej cukierni i mieć pewność, że desery którymi częstują swoją rodzinę są nie tylko pyszne, ale też przepięknie podane. Przy okazji zdejmują sobie z głowy problem chodzenia po sklepach i szukania odpowiednich składników, a później jeszcze spędzenia kilku dni w kuchni, żeby do świąt wyrobić się z ich upieczeniem.


Dlaczego ciasta z Cukierni Bakus?Poprzez nasze ciasta wnosimy po prostu więcej szczęścia do Polskich domów. Każdy nasz klient otrzymuje to co najlepsze, dlatego wszystkie nasze ciasta i desery robimy wyłącznie z najwyższej jakości produktów od sprawdzonych dostawców, a nasi cukiernicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i udoskonalają wszystkie przepisy oraz receptury. Zawsze traktujemy klienta tak, jak sami chcielibyśmy zostać potraktowani, dlatego kategorycznie wyeliminowaliśmy z produkcji takie rzeczy jak gotowe półprodukty, sztuczne mieszanki, czy składniki w proszku. Sam nie chciałbym czegoś takiego zjeść, a już napewno nie poczęstował bym tym moich dzieci. Klienci, którzy u nas kupują mają pewność, że wybierają dla swoich gości najwyższą możliwą jakość oraz wyłącznie świeże i naturalne produkty.

Jakie ciasta klienci najchętniej wybierają na swoje rodzinne stoły?W kwestii świątecznych smaków Polacy są raczej tradycjonalistami, dlatego najchętniej wybieramy znane i lubiane ciasta, które od lat kojarzą nam się z Wielkanocą, takie jak: mazurki, serniki, makowce i piaskowe babki. A żeby każdy klient mógł ugościć swoich bliskich dużą różnorodnością smaków, co roku przygotowujemy po kilka ich wersji i odsłon. W tym roku obok tradycyjnych mazurków - kajmakowego, orzechowego i bakaliowego, zaskakujemy klienta ich urozmaiconą wersją: przepysznym mazurkiem miodowym, przekładany kokosem i prażonymi jabłkami z Polskich sadów, oraz delikatnym mazurkiem z masy serowej, przykrytym mleczną czekoladą i prażynkami.

Jakie jeszcze nowości czekają na waszego klienta w ofercie Wielkanocnej?Oprócz wymienionych wyżej mazurków, przygotowaliśmy wiele pysznych i pięknych, ręcznie zdobionych ciastek i ciasteczek oraz czekoladowych figurek w postaci symboli Wielkanocy. Rewelacyjnie sprawdzają się na prezent i jako smakowita dekoracja świątecznego stołu.

Bezpłatny dowóz Wielkanocnych ciast do klienta

Aby nasi klienci mogli zostać w domu i uniknąć chodzenia po sklepach, wprowadziliśmy bezpłatną dostawę zamówień Wielkanocnych do domu. Serdecznie zachęcamy do korzystania z tej możliwości.

Zamówienia na świąteczne smaki cukiernia Bakus przyjmuje:
  • mailowo: zamowienia@bakus.com.pl
  • telefonicznie 32/215-24-71

http://www.cukierniabakus.pl