czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2574

Do czego służą lady chłodnicze?

Materiał partnera:

Właściciele sklepów spożywczych muszą dbać o poprawne przechowywanie produktów, ale również muszą zapewnić im odpowiednią ekspozycję. Tylko połączenie tych dwóch czynników sprawi, iż ich obroty będą o wiele większe. Jednak część z nich ma problem, aby sprostać tym wyzwaniom

A wystarczy zaopatrzyć się w lady chłodnicze. W artykule tym przedstawimy wszystkie tajniki związane z tymi urządzeniami.

Lady chłodnicze - charakterystyka.Część osób słysząc zbitek słów lady chłodnicze, może nie wiedzieć, o czym w ogóle mowa. Już pędzimy z odpowiedzią! Rozwiązania te zostały stworzone do przechowywania oraz eksponowania różnorakich produktów. W środku umieścimy: kiełbasy, wędliny, mięsa, kurczaki oraz wiele innych rzeczy. Maszyny te utrzymują temperaturę od +1°C do +10°C, dzięki czemu mamy pewność, że wyżej wymienione towary nie zepsują się i zawsze będą świeże. Masowo spotkamy je w centrach handlowych, sklepach spożywczych oraz hipermarketach.

Kilka lad chłodniczych w jednym ciągu.


Jaką ladę chłodniczą wybrać?

Tak naprawdę na rynku znajdują się dwa następujące rodzaje wspomnianych urządzeń:
  • Lady chłodnicze z wewnętrznym agregatem.
  • Lady chłodnicze bez agregatu.Te pierwsze w standardzie zostały wyposażone w sprężarkę, która utrzymuje zadaną temperaturę. Charakteryzują się one również tym, iż są praktycznie gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu. Wystarczy podłączyć je do gniazdka i nie musimy martwić się innymi rzeczami. Z naszej wiedzy jest to najczęściej stosowane rozwiązanie.

Ekspozycja złozone z lad chłodniczych.


Natomiast te drugie dostosowano do zewnętrznej instalacji chłodniczej, którą musimy już posiadać w naszym lokalu. Co za tym idzie, nie jesteśmy w stanie uruchomić jej samodzielnie i będziemy musieli wezwać fachowca. Jednak, gdy w docelowym miejscu posiadamy już odpowiednią instalację tego typu, urządzenia mogą się okazać kuszącą propozycją. Wynika to z faktu, iż są one dużo tańsze. Tego typu maszyny spotykamy w dużo powierzchniowych sklepach spożywczych bądź hipermarketach.

Zakup lad chłodniczych.Mając już wiedzę, do czego wykorzystuje się lady chłodnicze i jakie są ich rodzaje, możemy zdecydować się na ich zakup. Tylko, w jakim miejscu tego dokonamy? Istnieje, co prawdę wiele stacjonarnych hurtowni, ale my ze swojej strony polecamy sklep internetowym Doris, który znajduje się pod adresem: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Znajdziecie tam bogatą ofertę tych urządzeń, ale również dostaniecie fachową pomoc oraz porady. W szczególności rekomendujemy to miejsce. My już dziękujemy za uwagę i zapraszamy do innych naszych artykułów.