czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2039

Koleje Śląskie: od 11 kwietnia korekta rozkładu jazdy

W związku z zagrożeniem epidemicznym obecna siatka połączeń Kolei Śląskich została dostosowana do aktualnych potoków pasażerskich. KŚ jednak na bieżąco aktualizauje potrzeby pasażerów i frekwencje w poszczególnych pociągach. Dlatego od 11 kwietnia rozkład jazdy przewoźnika ulegnie aktualizacji zgodnie z wnioskami podróżnych.

W zaktualizowanym rozkładzie jazdy część pociągów zostanie odwołana lub będzie kursować w skróconej relacji, część kursów zostanie jednak przywrócona. Finalnie rozkład jazdy od 11 kwietnia w dni robocze będzie miał o 3 pociągi więcej niż obecnie. Podczas wprowadzania zmian kierowaliśmy się w pierwszej kolejności uwagami zgłaszanymi przez naszych podróżnych oraz zapełnieniem poszczególnych pociągów - przestrzegamy bowiem zaleceń, aby podczas każdego kursu podróżni mogli zajmować co drugie miejsce siedzące.

Warto też przy tym zwrócić szczególną uwagę na kursowanie pociągów w okresie świątecznym. W poniedziałek wielkanocny obowiązywać będzie rozkład jazdy jak w dni wolne, możliwe są jednak warianty, w których dany pociąg weekendowy w tym akurat dniu nie będzie kursował. Dlatego przed planowaniem podróży na ten okres zalecamy dokładne sprawdzenie rozkładu jazdy. Szczegóły dotyczące zmian w rozkładzie jazdy od 11 kwietnia zamieściliśmy poniżej w specjalnych tabelach.

Koleje Śląskie: od 11 kwietnia korekta rozkładu jazdy - zmiany w dni robocze

mp / czecho.pl
źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.