czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 910

Tablice zadbają o turystów w powiecie

Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej realizuje projekt System Informacji Turystycznej Bielska – Białej i gmin powiatu bielskiego. Wspomniany projekt jest już bliski finalizacji. Składa się na niego 15 multimedialnych kiosków informacyjnych (w tym jeden przenośny) usytuowanych po jednym w każdej gminie powiatu bielskiego i czterech w samym Bielsku – Białej. Wykonanych zostanie także 20 tablic informacyjnych usytuowanych w newralgicznych miejscach naszego powiatu i Bielska – Białej, a także 75 tyś ulotek promocyjnych w ośmiu wersjach językowych wraz z opracowaniem materiałów informacyjnych które zostaną umieszczone na specjalnej stronie www.sitbb.pl. oraz w bazie systemu.

26 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Bielsku – Białej miało miejsce spotkanie szkoleniowo – instruktażowe dla osób, które w swoich gminach zajmować się będą wdrożeniem i funkcjonowaniem systemów w poszczególnych gminach. Spotkanie prowadziła Jolanta Konior kierownik projektu. finansowanego z unijnych środków.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.