Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 7801

4 osoby w kwarantannie domowej w gminie, brak zakażenia

Kolejne 23 zakażenia koronawirusem wykryto w województwie śląskim - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Wśród zarażonych jest dwóch mieszkańców powiatu bielskiego. Jak podaje Sanepid - to mieszkańcy Szczyrku.

Spośród 23 przypadków, potwierdzonych we wtorek przed południem przez Ministerstwo Zdrowia, jest dwóch mężczyzn z powiatu bielskiego - podał Śląski Urząd Wojewódzki. Mężczyźni w sile wieku będą musieli przebywać w izolacji domowej przez kolejne dwa tygodnie.

Według danych bielskiego Sanepidu z godziny 14.00 we wtorek dwoje zakażonych to mieszkańcy Szczyrku. W sumie w Bielsku-Białej i powiecie bielskim do tej pory stwierdzono 38 zarażeń koronawirusem. W kwarantannie domowej przebywa nadal 309 osób, a pod nadzorem epidemiologicznym jest 897 mieszkańców. Pięć osób jest hospitalizowanych. Zanotowano również pięć ozdrowień.

W gminie Czechowice-Dziedzice do tej pory nie zanotowano zakażenia koronawirusem. Cztery osoby są kwarantannie domowej, a 93 pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj