czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 18448

[FOTO] Pijany kierowca uciekł z miejsca kolizji. Jego pojazd spłonął!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 kwietnia około godziny 19:45 w Zabrzegu na skrzyżowaniu ulic Stadionowej i Maciejowickiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Opel i Toyota. Kierowca Opla odjechał z miejsca zdarzenia, ale już po chwili jego pojazd stanął w płomieniach.

Reklama

Kraksa w Zabrzegu - 11.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelników / Bielskie Drogi


Opel Astra spłonął w zaroślach przy ul. Czarnolesie (kilkaset metrów od miejsca zdarzenia). Znajomi i rodzina kierowcy twierdzili, że zgłosił się on w poniedziałek na komisariat i w chwili zdarzenia był trzeźwy. Żądali usunięcia wpisu z serwisu Bielskie Drogi. Policja przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń, bowiem ich zdaniem kierowca został zatrzymany tego samego dnia chwilę po zdarzeniu.

w
fot. FB/Bielskie Drogi


w
fot. FB/Bielskie Drogi


26-latek wydmuchał 2,5 promila i za swój wybryk odpowie przed sądem. Dodatkowo będzie musiał z własnej kieszeni pokryć koszty naprawy wartej ok. 150 tysięcy złotych Toyoty Camry.

Płonący pojazd został ugaszony przez strażaków. Dalsze czynności prowadzi policja.

sid / czecho.pl

źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.