czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 17161

Drogeria internetowa cosmeticos.pl z Czechowic - naturalne kosmetyki

Artykuł sponsorowany:

Kilka tygodni temu, w Czechowicach - Dziedzicach, powstała internetowa drogeria Cosmeticos.pl, która w swojej ofercie posiada naturalne, ręcznie wykonywane kosmetyki pochodzące z niewielkich manufaktur z całej Europy. Cosmeticos.pl to dwie siostry - Alicja i Anna, rodowite mieszkanki naszego miasta. Ich niewielka drogeria to połączenie dwóch pasji - podróży oraz fascynacji naturalną pielęgnacją ciała

Drogeria internetowa cosmeticos.pl


Nasza przygoda z kosmetykami naturalnymi rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy z wakacyjnych wyjazdów, zamiast tradycyjnych pamiątek zaczęłyśmy przywozić kosmetyki kupowane bezpośrednio u wytwórców, znalezione na targowiskach, czy w małych sklepikach. Szybko zorientowałyśmy się, że nasi bliscy, których obdarowywałyśmy tymi nietypowymi pamiątkami z podróży, pokochali je za proste, naturalne składy i niesamowite zapachy, dlatego postanowiłyśmy pójść o krok dalej i podzielić się naszymi skarbami z innymi miłośnikami naturalnej pielęgnacji ciała - mówi nam Alicja, młodsza siostra.

Niemałe znaczenie dla założycielek drogerii Cosmeticos ma także środowisko naturalne i idea zero waste. W sklepie nie kupimy na przykład tradycyjnie rozumianego szamponu do włosów w plastikowej butelce, lecz szampon w formie stałej - w kostce. Rezygnując z kupowania kosmetyków w butelce na rzecz mydeł i szamponów, znacznie zmniejszymy ilość produkowanych przez nas plastikowych odpadów, co w dzisiejszych czasach ma wielkie znaczenie dla przyszłości naszej planety. Kosmetyki te są dodatkowo wytwarzane ręcznie, nie zawierają syntetycznych i drażniących składników, dlatego ich stosowanie jest w stu procentach bezpieczne dla naszej skóry, a także dla zdrowia. Żaden z kosmetyków dostępnych w drogerii Cosmeticos nie był testowany na zwierzętach, a w sklepie są także dostępne kosmetyki wegańskie.

Cosmeticos.pl


Ideą założycielek sklepu jest wprowadzanie do oferty kosmetyków, których nie można zakupić w żadnym innym miejscu w Polsce. - Staramy się dobierać dostępne w naszej drogerii kosmetyki tak, aby pochodziły one z jedno, dwuosobowych manufaktur, często są to rodzinne firmy. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z produktów jest wykonany ręcznie, z najlepszych składników, z najwyższą dbałością o szczegóły. Ich wytwórcy to ludzie kochający naturę, dlatego wiemy, że w produkcję wkładają oni całe swoje serce - mówi Anna, starsza siostra.

W ofercie sklepu są dostępne kosmetyki pochodzące między innymi z Bułgarii, Rumunii, Estonii, Malty, czy Chorwacji, a oferta na bieżąco będzie poszerzana o nowe, unikatowe produkty. Dla klientów z Czechowic i najbliższej okolicy istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia.

Drogeria internetowa cosmeticos.pl


Serdecznie zapraszamy do drogerii Cosmeticos.pl, wyjątkowego miejsca, gdzie odkryte przez nas skarby, pełne dobra prosto z natury, które przywołują wspomnienia z wakacji są dostępne na wyciągnięcie ręki, dla wszystkich, w jednym miejscu i przez cały rok.
________________
Siostry Alicja i Anna
Drogeria internetowa Cosmeticos
https://www.cosmeticos.pl/

Drogeria internetowa cosmeticos.pl