Wiadomości

  • 18 kwietnia 2020
  • 19 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 18574

Młody bielszczanin i 2 osoby z pow. bielskiego z koronawirusem

W sobotę, 18 kwietnia Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród osób zakażonych jest mieszkaniec Bielska-Białej oraz kobieta z powiatu bielskiego. Dziś otrzymaliśmy informację o kolejnym zakażeniu w powiecie bielskim.

W sobotę rano Śląski Urząd Wojewódzki poinformował o wykryciu groźnego wirusa w organizmach kolejnych 35 mieszkańców naszego województwa. Wśród nich jest młody mieszkaniec Bielska-Białej. Ponadto w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy informację o dodatnim wyniku testu u kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego.

Z kolei w niedzielę przed południem Urząd Wojewódzki przekazał wiadomość o potwierdzeniu zakażenia u mieszkańca powiatu bielskiego w sile wieku.

Informacja związana z zagrożeniem nowym koronawirusem SARS-CoV-2 w Bielsku-Białej i powiecie bielskim


Dobra wiadomością jest, iż 7 kolejnych mieszkańców wygrało walkę z niebezpiecznym wirusem. W tym gronie jest 73-letni mieszkaniec powiatu bielskiego.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj