czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 7110

Miało być uroczyste otwarcie, będzie symboliczne przecięcie wstęgi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

18 czerwca miało dojść do uroczystego otwarcia nowej siedziby czechowickiej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Ignacego Jana Paderewskiego. Jednak te plany nie dojdą do skutku. Wszystko oczywiście w związku z panująca w Polsce epidemią koronawirusa.

CzechowiceDziedzice,MBP,Biblioteka,Książki,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia,instagram
Miało być huczne otwarcie, będzie symboliczne przecięcie wstęgi


Nowy budynek czechowickiej MBP jest już gotowy, trwają przenosiny księgozbiorów ze "starych" budynków do nowej siedziby, o czym pisaliśmy na portalu czecho.pl w marcu. Według pierwotnych planów uroczystość otwarcia nowej siedziby biblioteki miała się odbyć 18 czerwca. Jednak, ze względu na epidemię koronawirusa panującą w Polsce - nie dojdzie ona do skutku. Pierwsi czytelnicy będą mogli skorzystać z nowego budynku prawdopodobnie pod koniec sierpnia.

Jednak filie MBP w Czechowicach-Dziedzicach zostaną otwarte dużo wcześniej, bo już 25 maja. Zamknięte pozostaną filie numer 1, 2 oraz 6. W filii nr 10, która wkrótce ma zostać zlikwidowana, książki będzie można tylko oddawać.

mp / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj