czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 14888

DK-1 w naszym mieście będzie zamknięta dla ruchu samochodów

W jednej z weekendów w czerwcu DK-1 na wysokości Czechowic-Dziedzic będzie zamknięta dla ruchu samochodów w kierunku Bielska-Białej oraz Katowic. Nie stanie się to w weekend 6 i 7 czerwca, jak zapowiadał burmistrz Czechowic-Dziedzic na majowej sesji Rady Miejskiej.Taką informację przekazał radnym burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut na sesji Rady Miejskiej we wtorek, 26 maja.

Zamknięcie DK-1 na wysokości naszego miasta będzie mieć związek z pracami rozbiórkowymi wiaduktu kolejowego na trasie kolejowej nr 93, które będą prowadzone przez spółkę Budimex.

DK-1 Czechowice-Dziedzice
DK-1 w naszym mieście będzie zamknięta dla ruchu samochodów - firma Budimex będzie wyburzać wiadukt kolejowy · fot. Spójrz z góry - usługi dronem


Ze względu na zamknięcie DK-1 w kierunku Katowic i Bielska-Białej ruch samochodów będzie prowadzony przez ulicę Legionów.

sid, mp / czecho.pl, źródło: Spójrz z góry - usługi dronem

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.