czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 2389

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic, którą przesyła Michał Krzywonos

Dzień dobry Czechowice-Dziedzice! Prezentujemy Wam kolejne zdjęcie w ramach naszej akcji #PocztowkazCzechowic , które tym razem przedstawia stadion w Zabrzegu z lotu ptaka. Fot. Michał Krzywonos

PocztowkazCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Zabrzeg,Stadion,Sport,Sokół,MOSiR,fotodnia,ins
fot. Michał Krzywonos
Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - dołącz do zabawy czecho.plPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty i Zabrzega! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Czechowic-Dziedzic i oznaczacie ją jako #PocztowkazCzechowic. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazCzechowic i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal czecho.pl to jednak nie tylko Czechowice-Dziedzice, ale i sołectwa. Bawimy się więc także w Bronowie, Ligocie i Zabrzegu. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztówkazBronowa
  • #PocztówkazLigoty
  • #PocztówkazZabrzegaReklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.