czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1954

"Mam kota na punkcie psa" organizuje przytulisko dla psów

Czechowicka fundacja "Mam kota na punkcie psa" chce zorganizować przytulisko dla psów. W sieci ruszyła właśnie zbiórka w tym celu.

Reklama

Dlaczego Przytulisko dla psiaków? - Przez 3 lata mieliśmy otwarte Przytulisko dla kotów, dzięki któremu uratowaliśmy ponad 100 kotów. Ludzie pytali dlaczego nie mamy czegoś podobnego dla psiaków. Nie mieliśmy na to miejsca ani możliwości gdyż z psami jest ciężej niż z kotami. W końcu udało się i mamy gdzie postawić 2 -3 kojce - mówią społecznicy z fundacji "Mam kota na punkcie psa".

Kupno jednego kojca to koszt około 1 000 zł. - Dzięki niemu możemy wyciągnąć z koszmaru życia kilka psów w perspektywie dłuższego czasu. Hotelowanie odebranego psa to koszt za 1 psa za 1 miesiąc 800 złotych. Kalkulacja jest więc bardzo prosta. Mamy nadzieję, że tak jak my lubicie szczęśliwe zakończenia... One nie piszą się same ale tylko dzięki świadectwu - podkreślają prowadzący fundację.

Zbiórka na rzecz zorganizowana przytuliska dla psów dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.