czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • wyświetleń: 7183

3-letnie dziecko pozostawało w mieszkaniu, kiedy rodzice byli pijani

W piątek, 12 czerwca około godziny 14.00 czechowiccy strażnicy miejscy interweniowali przy ulicy Nad Wisłą, gdzie przy drodze leżał pijany mężczyzna. Jak się później okazało - był to 41-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został odwieziony do domu, gdzie przebywała, również pijana, jego żona. W mieszkaniu było też 3-letnie dziecko, które pozostawało bez opieki.

straż miejska


Na miejsce strażnicy wezwali patrol policji celem poddania kobiety badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była to 39-letnia obywatelka Ukrainy. Podczas trwania interwencji mąż kobiety zrobił się agresywny wobec patrolu straży miejskiej. Został on obezwładniony i przetransportowany do radiowozu.

41-latek został przewieziony do OPPA w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia i pozostawiony do dyspozycji strażników. Podczas transportu mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny kopiąc nogami po podsufitce oraz kracie w przedziale dla zatrzymanych. Okazało się, że mężczyzna ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności w sprawie sprawowania opieki nad 3 letnim dzieckiem przez pijaną matkę prowadzi komisariat policji w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.