czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2020
  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4898

Wracają pociągi PKP Intercity, w tym "Pendolino"

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa na tory powracają wybrane pociągi PKP Intercity. Spółka uruchamia również tradycyjne połączenia wakacyjne.

pendolino
fot. PKP PLK


27 czerwca na tory, w relacji Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna, powrócą pociągi Express InterCity Premium, czyli tak zwane "Pendolino". Przewoźnik planuje uruchomienie w tej relacji dwóch par pociągów na dzień.

Nad morze w weekendy, do Kołobrzegu, będziemy mogli również pojechać pociągiem o nazwie "Fregata", który kursować zacznie 27 czerwca (relacja powrotna - dzień później).

Wakacyjne pociągi PKP Intercity z Bielska-Białej dojeżdżają również do Świnoujścia. Pociągi w tej relacji kursują codziennie od 11 czerwca.

Na tory powraca również pociąg EIC "Ondraszek", który z naszego miasta pojedzie do Warszawy Wschodniej. Start tego połączenia po przerwie, w wybrane dni tygodnia, również zaplanowano na 26 czerwca.

mp / czecho.pl
źródło: PKP Intercity

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.