czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1786

18 czerwca kolejna sesja Rady Powiatu Bielskiego

Na czwartek, 18 czerwca na godzinę 10.00 zaplanowana jest czerwcowa sesja Rady Powiatu Bielskiego. Samorządowcy zadecydują między innymi o udzieleniu pomocy finansowej jednostkom OSP z gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

starostwo powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Na sesji Rady Powiatu radni podejmą uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla gminy Czechowice-Dziedzice na dofinansowanie działalności operacyjnej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie oraz "Dziedzice" w Czechowicach-Dziedzicach. Według projektu uchwały jednostki mają otrzymać po 5 tysięcy złotych dotacji.

Ponadto zostanie podjęta decyzja o zaciągnięciu pożyczki na termomodernizację budynku Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" zlokalizowanego przy ul. Krasińskiego 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Radni podejmą również uchwałę w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Bielsku-Białej wotum zaufania za 2019 rok oraz udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu w Bielsku-Białej za 2019 rok.

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.