czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1000

Oszczędzaj pieniądze i zdrowie kupując online

Materiał partnera:

Rynek e-commerce coraz dynamiczniej wkracza do naszej gospodarki, a obecna sytuacja jeszcze dobitniej pokazała jak bardzo potrzebne są sklepy internetowe. Możliwość zdalnego robienia zakupów ocaliła wielu Polaków, a przynajmniej pozwoliła na utrzymanie w miarę normalnego standardu życia. Warto docenić ten sposób nabywania towarów i podtrzymać ten zwyczaj, bo kupowanie online ma mnóstwo zalet.

Oszczędzaj pieniądze i zdrowie kupując online


Oszczędność czasuCzas ma ogromną wartość, a robienie zakupów w sklepach stacjonarnych oznacza konieczność dojazdu, często w męczących korkach lub niekończącego się czekania na przystanku. Wolne chwile można przecież wykorzystać zupełnie inaczej, wyjść na spacer, pobawić się z dziećmi czy spotkać z przyjaciółmi. Zakupy online to jeden ruch ręką, potrzebny do włączenia laptopa. Każda gospodyni domowa zna jeszcze jedną wadę stacjonarnych zakupów. To konieczność dźwigania ciężarów, bardziej obciążająca niż kolosalny wysiłek w klubie fitness. Drobne pozornie zakupy spożywcze potrafią zrujnować nasz kręgosłup.

Unikanie tłoku i dużych skupisk ludzkichTo podstawa troski o nasze zdrowie. Nie chodzi tu tylko o obecną pandemię koronawirusa, ale o powszechne choroby sezonowe. Grypa czy zwykłe przeziębienie, połączone z kichaniem i dotykiem tych samych przedmiotów, narażają nas na długie wyłączenie z codziennych zajęć. Dodatkowo stroje dobrane do pogody, a niekoniecznie do wnętrza galerii, nadmiernie klimatyzowanej latem i mocno ogrzewanej zimą, sprzyjają naszym własnym infekcją.

BezpieczeństwoWciąż jeszcze na dworcach, przystankach czy w sklepach stacjonarnych, po prostu tam, gdzie jest sporo ludzi, zdarzają się drobne kradzieże kieszonkowe. Wprawdzie coraz rzadziej posługujemy się gotówką i straty są zwykle niewielkie, ale narażamy się na zniszczenie torebki czy kradzież portfela, które mogły być droższe niż zasób pieniędzy, który mamy przy sobie. Transakcje internetowe są bezpieczne, sklepy dbają o odpowiednie szyfrowanie połączeń, a mała kłódka jest symbolem gwarancji poprawności transakcji.

Dużo szerszy asortymentSklep stacjonarny ma określone wymiary i ilość towaru jest zawsze nimi ograniczona. Magazyny sklepów internetowych są dużo bardziej przepastne i wybór jest po prostu większy. Skorzystaj z About You kod rabatowy i zobacz, jak zaskoczy cię choćby dostępność poszczególnych marek. Chcesz kupić jeansy? Nie ma problemu, produkuje je przecież Tommy jeans, Levis czy Esprit. W galerii handlowej chodzisz od sklepu do sklepu i w każdym firmowym salonie przeglądasz dostępne spodnie. Korzystając z oferty internetowej About you po prostu dokonujesz wyboru na jednym ekranie, bez uciążliwości szukania poszczególnych butików.

Prawo zwrotuJeszcze jeden atut zakupów online to prawo do zwrotu towaru. Jeśli wykorzystasz Modivo kod rabatowy, nie tylko zyskasz dostęp do ponad 100 marek premium, ale też aż 30 dni na zwrot towaru i dostawę gratis. To naprawdę sporo czasu, aby każdą rzecz dopasować do tego, co już masz w swojej szafie, prawda?