Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 3479

Amator alkoholu zatrzymany. Ukradł trunki za tysiąc złotych

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali 62-latka, podejrzanego o dokonywanie kradzieży wyrobów alkoholowych w jednym ze sklepów o łącznej wartości ponad 1 000 złotych. Mężczyzna przez kilka dni wynosił z marketu drogie trunki.

policja, radiowóz
Amator alkoholu zatrzymany. Ukradł artykuły za tysiąc złotych


Do kradzieży alkoholu dochodziło przez ostatnie dni w jednym z marketów w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł ze sklepowych półek markowy alkohol. W środę został zauważony przez pracowników ochrony, którzy ujęli rabusia i przekazali w ręce stróżów prawa.

Policjanci ustalili, że mężczyzna kradł alkohol już od kilku dni. Łączna kwota zrabowanego towaru przekracza 1 000 złotych. Jego łupem padała zawsze wysokogatunkowa whisky. Część skradzionego trunku wróciła na sklepowe półki, a za pozostały będzie musiał zapłacić. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat więzienia.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.