czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 2071

Uwolnij się od wysokich rachunków za prąd z Proecology!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz rozwiązania jak zaoszczędzić na energii elektrycznej? Szukasz możliwości, które pomogłyby Ci zmniejszyć Twoje koszty do minimum? Kupujesz ledowe oświetlenia, kontrolujesz częstotliwość pracy urządzeń elektrycznych w Twoim domu, jednak wszystkie Twoje starania okazują się niewystarczające, by Twój rachunek za prąd był zadowalający? Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania, godnego technologii XXI wieku

Liderem na rynku polskim jest prężnie działająca marka Proecology Buildings, która wykorzystując ogromną wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm własnych fachowców i podwykonawców, stwarza ogromne możliwości, dzięki którym możemy maksymalnie zmniejszyć koszty eksploatacyjne w naszych domach i jednocześnie mieć czyste sumienie, że nasze życie biegnie w zgodzie z naturą i nie zanieczyszcza środowiska.

Odnawialne źródła energii to ekologia, komfort i oszczędności!Czy słyszałeś już o wykorzystywaniu energii odnawialnej, jaką jest m.in. instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła? Obecnie są to najbardziej innowacyjne źródła energii. Wiodą prym za granicą i stają się coraz bardziej doceniane w Polsce.

Niestety z każdym rokiem nasze ceny za prąd rosną i wyższe rachunki stają się nie do uniknięcia. Wyprzedź kolejną podwyżkę cen i przechytrz ją własną farmą fotowoltaiczną. Jeżeli jednak mierzysz wyżej i pragniesz zniwelować swoje rachunki do zera połącz swoją fotowoltaikę z jednym ze źródeł odnawialnych jak np. pompy ciepła gruntowe, powietrzne lub maty grzewcze. Firma Proecology wykona także audyt energetyczny, niezbędny do otrzymania dofinansowania.

Zaletą odnawialnych źródeł energii jest bezobsługowy system, komfort, bezpieczeństwo zasilania, inwestycja w instalację (urządzenia) a nie w energię elektryczną.

Proecology


FOTOWOLTAIKA - darmowa energia elektrycznaPo zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej każdy może stać się samodzielnym producentem prądu. Przemiana darmowej energii słonecznej w prąd w przypadku zużywania go na potrzeby własne jest interesująca z finansowego punktu widzenia i w połączeniu z zasobnikami energii umożliwia wręcz niezależność od publicznej sieci prądowej. Nie dość, że możemy sami wyprodukować sobie energię elektryczną ze słońca praktycznie za darmo, to na dodatek mamy szansę uzyskać spore dotacje, które powodują, że taka inwestycja staje się bardziej dostępna.

Skontaktuj się z Proecology a otrzymasz darmowy audyt, fachowe doradztwo i sprawny montaż!

Proecology


Zastąp kopciucha pompą ciepła!


Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia budynku (powietrza, gruntu lub wody) i oddaje ją do instalacji c.o. W ten sposób pozyskuje czystą, ekologiczną energię przy niewielkich kosztach (energii elektrycznej służącej do zasilenia sprężarki). Jest ona wykorzystywana do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także do chłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Pompy ciepła dzielą się na różne rodzaje. Pierwszym z nich jest pompa ciepła powietrze-woda, która pobiera energię z powietrza na zewnątrz za pomocą czynnika i po sprężeniu go wykorzystuje ciepło do podgrzewania wody grzewczej i c.w.u. Drugi rodzaj, czyli pompa ciepła gruntowa (typu solanka-woda), jako źródło ciepła wykorzystuje energię z gruntu. Taka pompa ciepła jest bardzo wydajna i może stanowić jedyne źródło ogrzewania nieruchomości. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną twój dom nie będzie generował rachunków za energię elektryczną.

Nie wierzysz? Skontaktuj się z zespołem Proecology a dowiesz się, że jest to możliwe!

Proecology


Czyste powietrze w domu tylko z wentylacją mechaniczną!Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dostarcza świeże, zewnętrzne filtrowane powietrze, usuwając powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach. Bez otwierania okien, bez strat energii, wszędzie, zawsze Ty i Twoi najbliżsi oddychacie świeżym filtrowanym powietrzem. To ogromny komfort nie do uzyskania w domach z wentylacją grawitacyjną.

Czy wiesz, że w okresie zimowym dzięki rekuperacji możesz także zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania budynku?

Zadzwoń do Proecology a uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Proecology


DofinansowaniaW ramach programu "Czyste Powietrze" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, możesz otrzymać preferencyjną pożyczkę na instalację fotowoltaiczną, lub dofinansowanie na pokrycie nawet do 90 procent kosztów kwalifikowanych inwestycji np. na pompę ciepła.

Poza tym programem, od tego roku, istnieje możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych na termomodernizację budynku, jak również instalację urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii czyli pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił Program Priorytetowy "Mój Prąd", dzięki któremu możesz uzyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w wysokości nawet 5000,00 zł.

Projekt pn. "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice" realizowany przez gminę Czechowice-Dziedzice dla swoich mieszkańców jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Proecology


Zespół Proecology pomoże Ci we wszystkich formalnościach, byś mógł skorzystać z możliwie najlepszego dofinansowania.

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących inwestycji fotowoltaicznej, pomp ciepła, a także mat grzewczych i wykonania audytu energetycznego zapraszamy do kontaktu. Zostanie umówione spotkanie, na którym będzie przedstawiona oferta, wybierając najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Rozwiązanie budynku zeroenergetycznego opartego tylko na odnawialnych źródłach energii można zobaczyć w siedzibie firmy Proecology. Wykonają dla Ciebie to co dla nich samych jest doskonałym rozwiązaniem i z czego sami korzystają!

Od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 16:00 można ich odwiedzić i uzyskać wszelkie informacje lub umówić się na spotkanie w dogodnym terminie.

Więcej propozycji oraz bieżące nowinki można zobaczyć na profilu www.facebook.com/proecology

---
Proecology Sp.z o.o.
ul. Legionów 227
Czechowice-Dziedzice

Tel. 666698666
Tel. 502391367

email: proecology.biuro@gmail.com
www.proecology-fotowoltaika.pl