czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2020
  • wyświetleń: 4296

Rodzinny Rajd Rowerowy odwołany! W zamian dwie akcje

27 września miała odbyć się jesienna edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego z półmetkiem na MOSiRze w Czechowicach-Dziedzicach. Jednak impreza, ze względu na epidemię koronawirusa, nie odbędzie się. Jednak nic straconego. Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów przygotowało dwie akcje, które powinny zadowolić jeżdżących na rowerze.

Reklama

43. Rodzinny Rajd Rowerowy - 24.09.2017
fot. btcbb.pl


- W związku z pandemią odwołujemy jesienną edycję Rajdu ale nie rezygnujemy z ciągłości imprezy! Przeprowadzimy dwie akcje z finałem na Błoniach w Bielsku-Białej 26-27.09.2020 - informuje Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów.

Pierwszą z akcji jest "Osobno, a jednak razem. Oddajemy rowerowe kilometry akcjom społecznym".
Zabawa polega na zaangażowaniu rowerzystów z Bielska-Białej i okolic , do wspólnego "pedałowania" na letnich wycieczek rowerowych, a przejechane kilometry przekazane będą na cele dobroczynne takie jak walka o Puchar Bielska-Białej Rowerowej Stolicy Polski oraz suma kilometrów uczestników przekazana zostanie akcji Rower Pomaga ( za przejechane na rowerze kilometry kupowane są rowery dla dzieci z Domów Dziecka).

Druga zabawą jest specjalna edycja "Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej", która odbędzie się 26 i 27 września na bielskich Błoniach. Akcja polega na zaangażowaniu rowerzystów z Bielska-Białej i okolic , szczególnie tych którzy uczestniczą w Bielskich Rodzinnych Rajdach Rowerowych do rowerowego spotkania na Błoniach w Bielsku-Białej 26 do 27 września w godzinach od 12.00-17.00. Impreza adresowana do osób, które przyjadą na rowerze i wcześniej zgłosiły się pod adresem info@btcbb.pl lub przez stronę www.btcbb.pl. Akcje przyczynią się do zmniejszenia emisji spalin bo rower jest alternatywnym środkiem komunikacji. Rower jest bezpiecznym środkiem transportu podczas pandemii.

Szczegóły obu akcji można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.