Wiadomości

  • 30 lipca 2020
  • wyświetleń: 2841

Energia ze Słońca. Hewalex obniży Twoje rachunki za ciepło i prąd

Artykuł sponsorowany:

Planujesz modernizację budynku? Chcesz wybudować nowoczesny i energooszczędny dom? Firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic od 30 lat wyposaża domostwa i budynki użytkowe w rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dostarczyła już urządzenia do ponad 200 tysięcy instalacji OZE na całym świecie.

Więcej energii ze Słońca od Hewalex obniży Twoje rachunki za ciepło i prąd
Hewalex gwarantuje fachowe doradztwo i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji. · fot. Hewalex


Hewalex rozpoczynał swoją działalność jako producent kolektorów słonecznych. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat firma rozszerzyła swoją ofertę o kolejne rozwiązania grzewcze bazujące na energii słonecznej oraz innych źródłach odnawialnych. Produkty firmy Hewalex są znane w większości krajów europejskich, zajmując w niektórych znaczący udział rynkowy. Wszystkie urządzenia Hewalex cechuje najwyższa jakość i sprawność, a także wydłużone okresy gwarancji, która jest realizowana na miejscu w kraju.

Fotowoltaika - stwórz swoją domową elektrownięFotowoltaika to przyjazne środowisku rozwiązanie, które pozwala łatwo zmniejszyć domowe rachunki za prąd. Panele PV działają na zasadzie efektu fotoelektrycznego, dzięki czemu nawet w pochmurne dni produkują energię. Odpowiednio dobrana i wykonana instalacja może zwrócić się już po 5 latach.

Hewalex zapewnia darmową konsultację, profesjonalny projekt i wizualizację inwestycji oraz fachowy montaż wykonany przez zaufanego, certyfikowanego instalatora. Kiedy instalacja będzie gotowa i odebrana, pracownicy pomogą Ci uzupełnić niezbędną dokumentację. A Ty będziesz mógł cieszyć się z oszczędności i korzystać z energii produkowanej przez Twoją własną, domową elektrownię!

Więcej energii ze Słońca od Hewalex obniży Twoje rachunki za ciepło i prąd
Instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła można z powodzeniem stosować wspólnie. · fot. Hewalex


Pompa ciepła - doskonała alternatywa dla tradycyjnego kotłaProdukcja własnej energii elektrycznej ze słońca to nie jedyny sposób na zmniejszenie rachunków. Zgromadzoną wokół nas energię łatwo można zamienić na ciepło. Oferowane przez Hewalex pompy ciepła to urządzenia bezobsługowe, przyjazne dla środowiska i tanie w eksploatacji. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać pompę do ogrzewania budynku lub podgrzewania wody użytkowej.

Kolektory słoneczne - postaw na niezależnośćObniżenie kosztów ogrzewania domu, a także podgrzewania ciepłej wody użytkowej jest łatwe do uzyskania dzięki zastosowaniu instalacji z kolektorami słonecznymi. Cechują się one najwyższą efektywnością energetyczną w porównaniu do innych urządzeń grzewczych. Firma Hewalex znajduje się w TOP10 światowych największych producentów kolektorów płaskich. Oferuje kompletne zestawy solarne w zróżnicowanych cenach, tak aby każdy mógł dobrać instalację dla swojego domu.

Sprawdzony partner o międzynarodowej pozycji wywodzący się z Twojego regionuNie zawsze mieszkańcy naszego regionu zdają sobie sprawę z faktu, że tak blisko znajduje się czołowy producent i dostawca systemów OZE. Firma Hewalex swoje pierwsze produkty kierowała wyłącznie na export i są one znane w ponad 40 krajach. Dopiero w latach 90. zaczęło się zainteresowanie systemami OZE w naszym kraju, a ostatnie lata przyniosły prawdziwy boom w tej branży. 30 lat doświadczenia procentuje bogatym doświadczeniem, oferowaniem sprawdzonych rozwiązań i jednocześnie prowadzeniem profesjonalnych usług przed i po sprzedaży urządzeń. Firma Hewalex jest firmą specjalistyczną z własnym zapleczem produkcyjnym i technicznym. Jako całkowicie rodzinne przedsiębiorstwo zatrudnia bezpośrednio 200 osób i w maksymalnym stopniu stara się korzystać z krajowych komponentów i surowców.

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów!Produkty Hewalex spełniają wszelkie wymogi "Programu poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału Odnawialnych Źródeł Energii w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice". Chcesz dowiedzieć się więcej? Siedziba firmy znajduje się przy ulicy ul. Słowackiego 33 w Czechowicach-Dziedzicach. Zespół konsultantów Hewalex czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku między 8:00, a 16:00. Pomoże Ci dobrać rozwiązania odpowiednie dla Twojego domu, stworzy indywidualną ofertę oraz wyjaśni wszystkie kroki realizacji inwestycji.

hawalex


HEWALEX Sp. z o.o.