czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 540

Zegarek od znanego producenta? Zobacz krótkie wizytówki najbardziej prestiżowych marek!


Materiał partnera:

W dzisiejszych czasach zegarki stanowią podstawowy dodatek stylizacyjny, który pełni funkcję nie tylko precyzyjnego odmierzania upływającego czasu, ale odgrywa również ważną rolę wyrażania własnej osobowości. Każdy chce się modnie ubierać, być postrzeganym jako wzór pod względem doboru ubrań czy akcesoriów właśnie. Na współczesnym rynku można spotkać wiele modowych marek, które poważnie wkroczyły do zegarmistrzowskiego świata. Na jakie warto zwrócić uwagę?

Zegarek od znanego producenta? Zobacz krótkie wizytówki najbardziej prestiżowych marek!Ukłon w stronę modnych stylizacji. Zegarek Versace wzbogaci każdy elegancki outfit!
Kolebką światowej mody od wielu lat są Włochy. Mediolan, zaraz obok Paryża, uchodzi za miasto, które wyznacza stylizacyjne trendy nie tylko w Europie, ale również na pozostałych kontynentach. To właśnie tam znajdziemy naprawdę sporą ilość rozpoznawalnych domów mody. Jednym z nich jest Versace, czyli firma założona w 1972 roku, wyspecjalizowana w produkowaniu prestiżowych dodatków oraz pierwszorzędnej klasy odzieży. Wybór wyłącznie najwyższej klasy materiałów jest gwarancją tego, że logo Versace zapewnia najwyższy poziom wytrzymałości. Włoska marka wiele lat temu zaznaczyła swoją obecność również na rynku akcesoriów. Nie mowa tutaj o torbach czy chociażby czapkach - czyli asortymencie, z którego słynie dom mody. Mowa o czasomierzach. Zegarek Versace stanowi dziś marzenie każdej podążającej za trendami osoby. Design nie jest jednak najmocniejszą cechą tego produktu. W ofercie sklepu Novotime znajdziesz czasomierze Versace o mechanizmie kwarcowym, które dodatkowo zostały wyposażone w różnego rodzaju certyfikaty wodoodporności. 


Podążaj za współczesnymi trendami i wybierz zegarek projektanta ze Stanów Zjednoczonych
W Europie dominują Włochy oraz Francja, natomiast za Oceanem prym modowy wiodą Stany Zjednoczone. USA są siedzibą wielu domów mody, a do najpopularniejszych po tej stronie świata należy Michael Kors. Podobnie jak w przypadku Versace, tak również u amerykańskiego giganta można spotkać mocno rozbudowany asortyment. Czasomierze, torebki czy chociażby perfumy z niezwykle znanym logo od dziesiątek lat wzbogacają stylizację Klientów oraz wielu sławnych postaci. Na podobnym poziomie popularności należy umieścić markę Tommy Hilfiger. W tym przypadku mowa jednak o projektowaniu przede wszystkim odzieży. Modne akcesoria, do jakich zaliczamy wskazówkowe zegarki, pojawiły się w ofercie amerykańskiego przedsiębiorstwa blisko dwadzieścia lat temu. Po dziś dzień zegarek z charakterystycznym logo jest obiektem pożądania w przypadku uzupełniania stylizacji wizytowych, casualowych czy nawet sportowych outfitów.