Wiadomości

  • 13 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 5290

Policyjne zatrzymania. Za jednym z czechowiczan wydano list gończy

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali w ostatnich dniach dwóch czechowiczan. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym. Do akcji stróżów prawa doszło na ulicach Kolejowej i Juliusza Słowackiego.

Policjanci zatrzymali czechowiczan poszukiwanych listami gończymi
Policjanci zatrzymali czechowiczan poszukiwanych listami gończymi · fot. KMP Bielsko-Biała


Do pierwszego zatrzymania doszło w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kolejowej. Zatrzymania dokonali "poszukiwacze" z wydziału kryminalnego bielskiej komendy na podstawie wydanego przez pszczyński sąd listu gończego. Poszukiwany wpadł dzięki szybkiej reakcji kryminalnych, którzy namierzyli jego miejsce aktualnego pobytu. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Następnym zatrzymanym ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości był 45-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. W tym przypadku do zatrzymania doszło we wtorkową noc w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Juliusza Słowackiego. Tam na miejsce skierowani zostali policjanci z miejscowego komisariatu bowiem na deptaku miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Jak się okazało 45-latek nie zgłosił się do odbycia zasądzonej przez pszczyński sąd kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Policjanci doprowadzili go już do zakładu karnego.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.