Wiadomości

  • 14 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1866

Łatwiejszy dojazd dla kibiców z regionu. Umowa TSP z PKS

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbyło się podpisanie umowy o wzajemnej współpracy między PKS/Komunikacją Beskidzką, a beniaminkiem PKO Ekstraklasy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Łatwiejszy dojazd dla kibiców z regionu. Porozumienie TSP  z KB
Łatwiejszy dojazd dla kibiców z regionu. Porozumienie TSP z KB · fot. Komunikacja Beskidzka


Zgodnie z zawartą umową barterową Komunikacja Beskidzka będzie przewoziła kibiców z czterech gmin graniczących z miastem Bielsko-Biała tj. Bestwina, Kozy (przez Porąbkę), Wilkowice, Jaworze na wszystkie mecze rundy jesiennej 2020/2021 rozgrywane w roli gospodarza przez beniaminka PKO Ekstraklasy. W zamian m.in. reklama PKS/Komunikacja Beskidzka znajdować się będzie na eksponowanych banerach stadionu w Bielsku - Białej. Ze strony beskidzkiego przewoźnika umowę podpisał Wiceprezes Paweł Sadza.

Podbeskidzie jako klub całego regionu chce się otwierać nie tylko na kibiców z Bielska-Białej ale również z całego powiatu bielskiego i okolic dlatego dzięki dobrej współpracy z PKS/Komunikacją Beskidzką zdecydowano, aby zorganizować darmowe przejazdy na mecze dla kibiców, którzy okażą karnet lub bilet na najbliższe spotkanie PKO Ekstraklasy.

Dodajmy, że - jak to się popularnie określa "drugim domem" dla ekstraklasowego klubu TS Podbeskidzie są Dankowice (gmina Wilamowice), gdyż tam na obiektach "Pasjonata" trenują na co dzień piłkarze wspomnianego Podbeskidzia.

mp / czecho.pl

źródło: PKS Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj