Wiadomości

  • 22 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3471

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic, którą przesyła Michał

Dzień dobry Czechowice-Dziedzice! Szykuje się nam kolejna upalna sobota! Korzystajcie z pogody, ponieważ według synoptyków już w nocy z soboty na niedzielę ma dojść do załamania pogody... A oto kolejne zdjęcie w ramach naszej zabawy #PocztowkazCzechowic, które tym razem przedstawia okolice nowego Centrum Edukacji Ekologicznej Fot. Michał

PocztowkazCzechowic,,Czechowice,CzechowiceDziedzice,Górne,CentrumEdukacjiEkologicznej,fotodnia,ins
fot. Michał
Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - dołącz do zabawy czecho.plPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty i Zabrzega! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Czechowic-Dziedzic i oznaczacie ją jako #PocztowkazCzechowic. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazCzechowic i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal czecho.pl to jednak nie tylko Czechowice-Dziedzice, ale i sołectwa. Bawimy się więc także w Bronowie, Ligocie i Zabrzegu. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztówkazBronowa
  • #PocztówkazLigoty
  • #PocztówkazZabrzegaReklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.