czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1261

Jak ozdobić ściany w pokoju dziecka - sprawdzone dekoracje

Materiał partnera:

Pokój dziecka jest miejscem, w którym nasza pociecha ma swoją odrębną przestrzeń, gdzie bawi się, ubiera i zasypia. Wraz z biegiem lat wnętrze to spełnia więcej funkcji: służy do odrabiania lekcji, uczenia się, a także do porządkowania swoich rzeczy. Ważne jest więc to, by dziecko zachowało jak najwięcej wspomnień z różnych okresów swojego dojrzewania, w tym z wczesnych lat dzieciństwa. Jak ozdobić ściany, by pokój dziecka był przytulny i pobudzający wyobraźnię?

Jak ozdobić ściany w pokoju dziecka - sprawdzone dekoracje


Wyróżnienie pokoju dziecka imienną ozdobą na ścianęKiedy maluch przychodzi na świat, rodzice starają się tak zaaranżować jego nowy pokój, by był kolorowy, bezpieczny, a także unikalny. Jednak mnogość różnych przedmiotów może zakłócić harmonię w tym wyjątkowym wnętrzu, dlatego lepszym pomysłem są drobne dodatki, które zupełnie odmieniają przestrzeń pod względem wizualnym. Dobrym pomysłem mogą być naklejki na ścianę dla dzieci z imieniem szkraba.

Oprócz samego imienia można dobrać naklejkę na ścianę z odpowiednią grafiką, która będzie okalać napis. Dzięki temu uda się spersonalizować pokój w sposób oszczędny, elegancki, a przy tym w pełni funkcjonalny i dekoracyjny. Gdy dziecko podrośnie, przyzwyczajone do napisu ze swoim imieniem, nie będzie chciało zmienić go na inną dekorację. Naklejki Dragon Ball

Jak ozdobić ściany w pokoju dziecka - sprawdzone dekoracje


Wprowadzenie natury do wyobrażonego świata dzieckaNaklejka ścienna jest wdzięczną ozdobą, ponieważ można ją dobrać pod względem tematyki, wymiarów, kształtów i wieku dziecka. By efektownie udekorować przestrzeń malca, który już trochę podrósł, najlepiej przejrzeć wraz z nim ofertę dostępnych ozdób. Dzięki temu rodzice będą mieć pewność, że wybrana dekoracja spodoba się ich pociesze.

Wśród szerokiego wyboru naklejek na ścianę dla dzieci znaleźć można te, które przedstawiają przyrodę w wielu różnych kompozycjach pod względem konfiguracji zwierząt i natury. Są one od razu atrakcyjne dla dziecka, ponieważ wyglądają tak, jakby były namalowane.

Rysunkowa postać saren, lwów, czy hipopotamów sprawia, że ozdoba ta błyskawicznie wkrada się w serce malca. Do wyboru są zarówno motywy leśne, jak i egzotyczne typu safari. Wystarczy udekorować taką naklejką jedną ścianę, by zyskał na jej obecności cały pokój.

Interaktywna naklejka na ścianę pokoju dziecka w postaci miarki wzrostuCiekawym zabiegiem aranżacyjnym jest połączenie estetyki z opcją interaktywną. Można taki efekt osiągnąć, gdy do pokoju dziecka zdecydujemy się na naklejkę na ścianę w postaci miarki wzrostu. Nierzadko jest tak, że małe dzieci pragną już być duże, dorosłe i samodzielne. Zwykle każdy dodatkowy centymetr zdaje się je przybliżać do tego marzenia.

Umieszczając w pokoju dziecka naklejkę na ścianę miarka wzrostu, można liczyć na to, że będzie to bardzo korzystny zabieg. Naklejka ta zachęca dziecko nie tylko do regularnego mierzenia swojego wzrostu, ale również podświadomie może ono lepiej się odżywiać, by urosnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

W ofercie firm, które proponują takie dekoracje, rodzice natrafią albo na miarkę wzrostu z indywidualnie dobranym imieniem, albo z motywem roślinnym lub zwierzęcym. Naklejka na ścianę centymetr nie zabiera wiele miejsca, więc nawet w niedużym dziecięcym pokoju znajdzie się dla niej odpowiednia przestrzeń.

Sprawdź jakie jeszcze posiadamy naklejki na ściany Homesticker.pl