Wiadomości

  • 31 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3695

Trwają zapisy do czechowickiego Klubu Karate Kyokushin-Kan!

Artykuł sponsorowany:

W dalszym ciągu trwają zapisy do czechowickiego Klubu Karate Kyokushin-Kan. Nie zwlekaj, zadzwoń pod numer 602 297 863 i uzyskaj więcej informacji. Pierwszy trening odbędzie się już 3 września (czwartek) SP 5. Zapraszamy!

Karate UKS


Treningi: wtorek i czwartek:
  • Grupy Dziecięce: od godz.17.00 do 19.00, SP nr. 5, Ul. Klasztorna 21.
  • Młodzież i osoby dorosłe: od godz. 19.15, LO im. Marii Skłodowskiej-Curie, Ul. Marii Konopnickiej 9.

Czechowicki Klub Karate to 20 lat historii.

Czechowicki Klub Karate Kyokushin-Kan


Zajęcia są podzielone na grupy wiekowe i stopień zaawansowania. Dzieci, dzieci starsze, młodzież i osoby dorosłe oraz w średnim wieku. Treningi prowadzone są w reżimie sanitarnym.
Głównym instruktorem jest Sensei Roman Kruszecki 4 dan, z ponad 30-letnim doświadczeniem trenerskim. Treningi karate Kyokushinkai rozpoczął w 1978r.

Angielski, Pływanie, Taniec, Karate.... To są zajęcia, które przydają się w życiu, nauka języka aby umieć komunikować się w świecie, nauka pływania by korzystać z uroków wypoczynku nad wodą nie utopić się, tańczyć by potrafić zachować się w towarzystwie.

Dlaczego Karate?Uczy dziecko jak kontrolować swoje zachowania, wzmacnia poczucie własnej wartości gdzie będzie potrafił walczyć o swoje cele i osiągać je, będzie szanował ludzi, lepiej się uczył w szkole dzięki samodoskonaleniu i zasadom panującym na sali... A co najważniejsze będzie lepszym człowiekiem...

Więcej informacji pod nr tel.: 602 297 863

facebook: KarateCzechowice