Wiadomości

  • 31 sierpnia 2020
  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 3347

Projekt miejscowego planu przy DK-1 do wglądu w UM

Burmistrz Czechowic-Dziedzic wydał obwieszczenie, w którym zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Czechowice-Dziedzice dla określonych terenów w rejonie Czechowice Górne po zachodniej stronie DK1 - etap 1.

Urząd Miejski,ratusz,Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Z treścią ww. dokumentu, uzasadnieniem, o którym mowa w art. 42 pkt 2, oraz podsumowaniem, o którym mowa w art. 55 ust. 3 przywołanej ustawy - zapoznać się można w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, w Wydziale Urbanistyki i Architektury, 43-502 Czechowice-Dziedzice, pl. Jana Pawła II 2 w dniach od 31 sierpnia 2020 r. do 28 września 2020 roku.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 10 września 2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 1, sala nr 305 o godzinie 14.00.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony jest także tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.