czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 3452

Nauka języka z robotem w Yellow Language School

Artykuł sponsorowany:

Yellow Language School to szkoła, która została stworzona z pasji do nauczania języka angielskiego a proces edukacyjny prowadzony jest ze wsparciem innowacyjnych technologii - między innymi z wykorzystaniem robota EMYSA.Szkoła przygotowana jest zarówno na nauczanie stacjonarne, jak i hybrydowe i to na najwyższym poziomie. Oferuje pełen wachlarz metod czyniących naukę przyjemną i efektywną, starając się zaszczepiać pasję zdobywania wiedzy. Do tej pory najmłodsi uczniowie mieli możliwość nauki za pomocą "mówiącego" pióra, okularów 3D, czy też tablicy interaktywnej.

W tym roku jako pierwsza szkoła w regionie i jedna z nielicznych w Polsce, rozpoczynają naukę dla najmłodszych z pomocą naszego przyjaciela EMYSA. Jest to robot, który działa na wszystkie zmysły dziecka, wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać twarze, robić zdjęcia i wyrażać emocje. W trakcie kursu angielskiego, EMYS staje się częścią dziecięcego świata oraz pobudza wyobraźnię. Dzieci przywiązują się do EMYSA, a wspólna zabawa sprawia, że nauka staje się przyjemna i niezwykle efektywna.

Yellow Language school


Emys jest native speakerem, który zachęca dzieci do wspólnej przygody językowej. Jest zarówno animatorem jak i kolegą z grupy, wykorzystując metodę nauczania Total Physical Response, która polega na uczeniu nowych słów i zwrotów poprzez ruch i zachęcanie dziecka do wykonywania ciałem czynności zgodnych z usłyszanym poleceniem. Robot odgrywa rolę nauczyciela i wydaje polecenia po angielsku. Zajęcia w ten sposób kładą nacisk na użycie języka w sposób swobodny w codziennych sytuacjach.

Robot EMYS to najnowsze osiągnięcia techniki dostarczone dziecku w przyjaznej formie. Wynalazek ten, ma szansę być pierwszym tego typu urządzeniem na świecie. Uczniowie utożsamiają się z nim i chłoną wiedzę w formie jakiej nikt dotąd nie próbował. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że to właśnie w naszej szkole wprowadzimy młodszych uczniów w świat języka angielskiego w takiej niesamowitej formie.

Serdecznie zapraszamy!

Yellow Language school


--
Yellow Language School
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 6