czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2020
  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 2537

Aplikację iPKM pobrano już 1300 razy. Wkrótce dostępna na iOS

Aplikację iPKM, działającą w ramach systemu dynamicznej informacji pasażerskiej w Czechowicach-Dziedzicach, pobrano już 1300 razy. Już wkrótce program, obecnie dostępny jedynie w telefonach z systemem Android, będzie można pobrać na smartfony z systemem iOS.

Reklama

pkm
Aplikację iPKM pobrano już 1300 razy. Wkrótce dostępna na iOS · fot. www.um.czechowicedziedzice.pl


Aplikacja iPKM w trybie online umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym oraz pozwala zlokalizować pojazd na mapie. Umożliwia wyświetlanie komunikatów od dyspozytora ruchu m.in. dotyczące zmiany w planowanych liniach, zmiany w kursach, utrudnieniach w ruchu, itp. na wirtualnych tablicach przystankowych. Wyszukiwanie przystanku jest możliwe poprzez podanie: numeru linii komunikacyjnej, nazwy przystanku lub z poziomu graficznej reprezentacji przystanku na mapie. W trybie offline pasażer może sprawdzić aktualne rozkłady jazdy sieci komunikacji bez dostępu do Internet.

Od początku istnienia aplikacji, iPKM za pośrednictwem sklepu Google Play pobrano już 1300 razy. Codziennie korzysta z niej 700 użytkowników. Aplikację można pobrać tutaj. Kiedy program będzie dostępny na smartfony z systemem iOS? PKM Czechowice-Dziedzice poinformował, że trwają prace nad stworzeniem aplikacji na popularne iPhony, ma pojawić się ona już wkrótce.

mp / czecho.pl
źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.