czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2020
  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 5226

Dwa oczyszczacze powietrza trafiły do Przedszkola Publicznego nr 11

Dwa nowoczesne oczyszczacze powietrza zostały przekazane Przedszkolu Publicznemu nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach przez firmę DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna. Działająca "po sąsiedzku" firma wsparła przedszkole, by w taki - nietuzinkowy sposób, zaakcentować obchodzony w tym roku jubileusz 30-lecia swojej działalności.

Reklama

Dwa oczyszczacze powietrza trafiły do Przedszkola Publicznego nr 11
Dwa oczyszczacze powietrza trafiły do Przedszkola Publicznego nr 11 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Przekazanie nowoczesnych urządzeń oczyszczających powietrze miało miejsce w sali do gimnastyki i terapii sensorycznej placówki, w której będzie pracował jeden z oczyszczaczy. W krótkim spotkaniu, które ze względu na stan epidemii obyło się w wąskim gronie, bez obecności dzieci, wzięli udział: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek, Wicedyrektor PP nr 11 Ewa Kristof-Chrapek oraz współwłaściciel firmy DOMUS Maciej Gandor.

Przedstawiciele gminy oraz placówki złożyli na ręce Macieja Gandora podziękowania za przekazanie nowoczesnych urządzeń, które będą dbały o czystość i jakość powietrza w salach przedszkolnych. Burmistrz Marian Błachut podkreślił, że dar firmy DOMUS jest wyrazem troski o zdrowie najmłodszych mieszkańców naszej gminy, a przekazując oczyszczacze powietrza, firma nie po raz pierwszy pokazała swoje zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności. Na ręce Macieja Gandora burmistrz złożył również najlepsze życzenia i gratulacje z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu 30-lecia firmy DOMUS.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.