czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 2354

Karma dla kotów zamiast kwiatów. Nietypowy dar od pary młodej

Ta para młoda poprosiła gości, którzy pojawili się na ich ślubie, aby zamiast kwiatów podarowali im karmę dla kotów. W ten sposób młodzi małżonkowie chcieli wspomóc jedną z czechowickich fundacji. I udało się! Justyna i Łukasz, bo o nich mowa, zebrała podczas swojego ślubu kosz jedzenia dla czworonożnych przyjaciół.

Reklama

Karma dla kotów zamiast prezentów. Nietypowy dar od pary młodej
Karma dla kotów zamiast prezentów. Nietypowy dar od pary młodej · fot. Mam kota na punkcie psa


O nietypowym darze od Justyny i Łukasza, pary młodej z Czechowic-Dziedzic, poinformowała czechowicka fundacja "Mam kota na punkcie psa", do której trafiła karma, na swoim Facebooku. - Coraz częściej się zdarza, iż osoby zawierające związek małżeński proszą gości weselnych, aby zamiast tradycyjnych kwiatów zorganizować zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt. To nasza trzecia z kolei taka zbiórka karmy dla kotów - powiedziała w rozmowie z portalem czecho.pl Anna Sztender, prezes czechowickiej fundacji.

- Bywa też, iż zbiórka jest pieniężna do skarbonki (oczywiście zgodnie z przepisami) wśród gości weselnych. Dla takich organizacji jak nasza jest to duża pomoc, gdyż utrzymujemy nasze uratowane zwierzęta z darowizn, które są dobrowolnym gestem osób prywatnych. Zachęcamy do takich działań, gdyż kwiaty, choć piękne, z czasem zwiędną a wsparcie dla naszych braci mniejszych jest realnym wsparciem ich życia. A dla nas, pomagających zawsze wzruszającym gestem empatii i wiary w dobroć drugiego człowieka - zwraca uwagę kierująca fundacją.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.