Wiadomości

  • 19 października 2020
  • wyświetleń: 1703

Ruszyła wyprzedaż Hyundai w salonach Witpol do 14 000 zł korzyści

Artykuł sponsorowany:

Wyprzedaż Hyundai w salonach Witpol ruszyła. Najlepsza oferta na samochody z rocznika 2020 jest już dostępna w naszych oddziałach w Pszycznie/Studzenicach oraz Tychach.

Dzięki wysokim i atrakcyjnym upustom wraz z premią za odkup Twojego obecnego samochodu możesz uzyskać do 14 000 zł korzyści finansowych.

Witpol


W salonach sprzedaży oferujemy pełną gamę samochodów Hyundai dostępnych aktualnie w sprzedaży na rynku polskim. To w naszych salonach możecie Państwo zapoznać się z każdym modelem samochodu, zrealizować jazdę testową oraz uzyskać pełną i profesjonalną informację na temat specyfikacji, wyposażenia, cen oraz finansowania wybranych modeli Hyundai.

Oprócz tego posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów kredytowych, leasingowych oraz preferencyjne pakiety ubezpieczeń, które pomogą sfinansować Państwu zakup pojazdu. To w naszych salonach wynegocjują Państwo najlepszą ofertę zakupu samochodu. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pojazdy testowe, którymi można odbyć jazdę próbną i osobiście przekonać się o zaletach samochodów marki Hyundai.

Witpol


Oba nasze oddziały są czynne w godzinach:
Poniedziałek -Piątek: 9.00 - 18.00,
Sobota: 9.00 - 15.00.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na żywo, jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze salony były dla Państwa 100% bezpieczne.

Hyundai Witpol
  • Pszczyna/Studzienice, ul. Jaskółek 21, tel. 32 326 39 90
  • Tychy, ul. Katowicka 35, tel. 32 326 22 80

www.witpol.hyundai.pl