Wiadomości

  • 30 października 2020
  • wyświetleń: 12758

Nowy program Discovery kręcony w Czechowicach-Dziedzicach

W piątek, 23 października swoją premierę miał nowy program kanału Discovery Channel Polska "Przygody truckerki". Co ciekawe, główna bohaterka, Iwona Blecharczyk, wyruszyła w podróż z Czechowic-Dziedzic pojazdem czechowickiej firmy 3Cargo.

Nowy program Discovery kręcony w Czechowicach-Dziedzicach
Nowy program Discovery kręcony w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Discovery Channel Polska


Latem tego roku firma 3Cargo z Czechowic-Dziedzic otrzymała zaproszenie do udziału w realizacji nowego programu Discovery Channel Polska. Premiera "Przygody Truckerki" z Iwoną Blecharczyk w roli głównej miała miejsce w piątek, 23 października.

- To miłe, kiedy inni doceniają nasz profesjonalizm i chcą z nami współpracować nad swoim projektem. Przyjemność i radość są tym większe, kiedy tym projektem jest nowy program Discovery Channel Polska. Z ogromną przyjemnością informujemy, że pierwszy odcinek "Przygód Truckerki" - serialu dokumentalnego z udziałem 3Cargo swoją premierę miał 23 października, a kolejne odcinki będą emitowane w każdy piątek o 21.00 na kanale Discovery Channel Polska - mówi Ewelina Kłoda z firmy 3Cargo.W "Przygodach Truckerki" widzowie towarzyszą Iwonie Blecharczyk w jej trasie do Turcji i na Bałkany. Iwona, która w zawodzie kierowcy pracuje od lat, a swoimi przygodami dzieli się w social mediach z setkami tysięcy obserwujących ją fanów, pod opieką naszych spedytorów odwiedziła m.in. takie kraje, jak Turcja, Rumunia, Bułgaria, Słowenia czy Chorwacja. Ekipa filmowa Discovery zadbała o to, by w programie poza truckerskim życiem pokazać także atrakcje regionów, które będzie miała okazję zwiedzić Iwona, korzystając z obowiązkowych pauz.

Fragment programu, który był kręcony w Czechowicach-Dziedzicach, można obejrzeć tutaj. Premiera odcinków programu "Przygody truckerki" w każdy piątek o 21.00 na Discovery Channel Polska. Program można oglądać również w internecie na platformie player.pl.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.