Wiadomości

  • 31 października 2020
  • wyświetleń: 4680

PWiK ostrzega przed oszustami i pokazuje wzór legitymacji

W związku z informacjami o podszywaniu się pod osoby zatrudnione w spółkach wodociągowych, energetycznych i innych, w celu wyłudzenia bądź kradzieży, czechowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało, że pracownicy spółki posiadają legitymację służbową oraz upoważnienie ze zdjęciem. Firma pokazała wzory dokumentów.

wodomierz
PWiK ostrzega przed oszustami i pokazuje wzór legitymacji · fot. http://pl.freeimages.com


- Dokumenty te są zatwierdzone przez prezesa spółki oraz posiadają numer identyfikacyjny, dzięki któremu można zweryfikować tożsamość pracownika dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta 32 215 37 17 - informuje PWiK Czechowice-Dziedzice.

- Ważnym jest, że w celu usunięcia awarii zlokalizowanej na posesji czy w domach naszych Klientów jesteśmy zawsze wcześniej umówieni, a żaden z pracowników PWiK w Czechowicach-Dziedzicach nie jest upoważniony do przyjmowania zapłaty za usługę. Ponadto nasi pracownicy mają obowiązek okazania klientowi legitymacji służbowej oraz stosownego upoważnienia - dodaje czechowicka spółka.

Wzór legitymacji oraz upoważnienia pracowników PWiK
Wzór legitymacji oraz upoważnienia pracowników PWiK · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


Wzór legitymacji oraz upoważnienia pracowników PWiK
Wzór legitymacji oraz upoważnienia pracowników PWiK · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.