Wiadomości

  • 2 listopada 2020
  • 3 listopada 2020
  • wyświetleń: 10243

[WIDEO, FOTO] Ukradli rowery za 5,5 tys. złotych. Szuka ich policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawców włamania i kradzieży czterech rowerów o łącznej wartości 5.5 tys. złotych. Do przestępstwa doszło w bloku mieszkalnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Łagodnej 14. Policja opublikowała wizerunek sprawców, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości.Do zdarzenia doszło 27 sierpnia 2020 roku w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Łagodnej 14. Dwaj nieustaleni na chwilę obecną sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych, skąd skradli cztery rowery o łącznej wartości 5.500 złotych.

Policjanci poszukują sprawców kradzieży rowerów za 5,5 tys. złotych · fot. KMP Bielsko-Biała


Policja opublikowała zarejestrowany wizerunek sprawców oraz moment kradzieży, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży z włamaniem, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, Komenda Miejską Policji w Bielsku-Białej, tel. 47 85 712 55 lub telefon alarmowy 112.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.