Wiadomości

  • 5 listopada 2020
  • wyświetleń: 11171

Koronawirus: Rekord zakażeń i zgonów w Bielsku-Białej i powiecie

Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Katowicach opublikowała dzisiaj przed południem kolejne dane na temat sytuacji epidemicznej w województwie śląskim. W sumie zmarło siedem osób z Bielska-Białej i powiatu bielskiego, hospitalizowanych z powodu COVID-19. Odnotowano również rekord nowych zakażeń koronawirusem.

szpital, choroba, leczenie, koronawirus
Koronawirus: Zmarło 7 mieszkańców Bielska-Białej i powiatu bielskiego · fot. pixabay


W szpitalu w Bielsku-Białej zmarli bielszczanie: 68- i 70-letni mężczyźni oraz 68- i 69-letnie kobiety oraz mieszkańcy powiatu bielskiego - dwóch mężczyzn w wieku 70 i 60 lat. W szpitalu w Pszczynie zmarła 80-letnia kobieta z powiatu bielskiego.

W ciągu ostatniej doby w Bielsku-Białej zanotowano 151 zakażeń koronawirusem, a w powiecie bielskim - 167. W sumie od początku epidemii w regionie nadzorowanym przez PSSE w Bielsku-Białej odnotowano 3744 zakażenia koronawirusem. Warto tutaj zwrócić uwagę, że od kilku dni bielski Sanepid nie podaje liczby nowych zakażeń z podziałem na miasta i gminy powiatu bielskiego.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj